Reis je regelmatig met de bussen en trams van HTM, dan reis je misschien goedkoper als je kiest voor een abonnement of kortingskaart. Bekijk de mogelijkheden.
Regio abonnement
Reis je vaak in de regio Den Haag - Rotterdam - Zoetermeer - Leiden? Dan is het Regio abonnement iets voor jou. Onbeperkt reizen met bus, tram en metro binnen een gebied dat je zelf kunt uitzoeken. De prijs heb je zo zelf in de hand.
Pak je vaak de bus, tram of metro in heel Nederland? Met het Altijd Korting abonnement krijg je altijd korting op je reis die je maakt met bus, tram of metro. Bij alle andere openbaar vervoer bedrijven.
Abonnement voor Haagse Ooievaarspashouder ouder dan de AOW-leeftijd
Ben je ouder dan de AOW-leeftijd en heb je de Haagse Ooievaarspas? Dan kun je gratis reizen op je persoonlijke OV-chipkaart aanvragen. Zo reis je altijd gratis met de trams en bussen van HTM.
Abonnement voor jongeren met een Haagse Ooievaarspas
Haagse jongeren (12 t/m 17 jaar) met een Haagse Ooievaarspas kunnen bij Leergeld Den Haag een HTM-abonnement en een persoonlijke OV-chipkaart aanvragen.